S0CIAL MEDIA

ZASIĘG

Social Media to genialne narzędzie do budowania szerokiego zasięgu.
Wystarczy odpowiednio poprowadzona kampania, by trafić do dedykowanej grupy odbiorców.

PREZENTACJA MARKI

Ilość osób korzystających z Social Media liczona jest w milionach. Dobrze skonstruowany FanPage czy profil Instagram szybko dotrze do grupy docelowej, by codziennie prezentować produkty i usługi.

KOMUNIKACJA

Firmowe Social Media są również doskonałym sposobem na nawiązanie kontaktu z Klientami. Wiele osób po zobaczeniu interesującego ich posta wchodzi na profil firmy, by zapytać o szczegóły oferty.

BUDOWANIE PROFILU

Zajmujemy się tworzeniem nowych profili, a także odświeżaniem istniejących. Projektujemy nowoczesną identyfikację wizualną dla działań w Social Mediach, dzięki której każdy profil ma indywidualną szatę graficzną i jest rozpoznawalny.
Budujemy społeczność wokół marki. Określamy grupę docelową dla produktu/usługi i rozpoczynamy kampanię mającą na celu dotarcie do określonej grupy, by stale uczestniczyła w ,,życiu” firmowego profilu.
W ramach usług gwarantujemy stworzenie indywidualnej szaty graficznej, autorskie posty graficzne i tekstowe, filmowe ,,relacje”, prowadzenie komunikacji z potencjalnymi Klientami. Nasz zespół zadba o to, by Państwa profil był aktualny i sprawnie komunikował sie ze swoją Społecznością.